PUBG bug – přežití skoku ze skály? ukážeme si jak na to!

PUBG – Je všeobecně známo, že lidé jsou vynalézaví tvorové. Stačí se podívat kolem sebe a hned uvidíš, co všechno jsme objevili a využili ve svůj prospěch.

Stejně tomu tak je i ve hrách. Vývojáři logicky nemůžou pokrýt všechny chyby nebo skuliny, které jejich titul má, a tak stačí pár chytrých hlaviček a hned se může přijít na pozoruhodné glitche. Některým se jenom zasměješ, ale některé můžeš využít ve svůj prospěch. To platí i o slidování hory na smoke granátu ve známém Battle Royale PUBG. Zní to trochu šíleně, že?

Tuto věc objevil hráč jménem kowzzzz, který na to přišel na test serverech. Nad tímto textem vidíš, jak to funguje v praxi a pokud by sis přesto nebyl zcela jistý, co provést, tak kowzzzz napsal i vysvětlení: “Potřebuješ ho hodit přímo nad sebe a být na mírně nakloněném povrchu. Někdy, když jsi až příliš nakloněný, tak to ale nefunguje. Navíc ani nemusíš skákat, z jakéhokoliv důvodu granát projde skrze tvoje tělo a když se odrazí od země přesune tě to na nad něj.”

PUBG

Zmiňoval jsem, že tento hráč na to přišel na test serverech k nadcházejícímu updatu. Všechny fanoušky slidování hor nejspíš musím zklamat, protože je poměrně nepravděpodobné, že se tento glitch dostane do plné hry jen tak bez povšimnutí vývojářů. Pokud vlastníš PUBG, máš možnost stáhnout si PUBG: Test Servers a ještě si jej na vlastní kůži ozkoušet.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..